top of page
output-onlinepngtools (2).png

 

Milí přátelé, vážení hosté,

 

Spolu jsme silnější. Spolu sdílíme radost, ale i smutek, jen spolu ale zvládneme vše. A ne nadarmo se říká, že sdílená radost je dvojnásobná radost. Proto nás moc těší, že jste si udělali čas a společně jsme mohli oslavit naše jedenácté narozeniny. S velkou radostí a ve velkém stylu. Jen díky vám se oslava náramně vydařila a všichni jsme si ji opravdu užili.

 

output-onlinepngtools (5).png
         Petr Suchánek                                     Lukáš Zrůst                                     Lukáš Foral

Prohlédněte si fotky z oslavy

Připomeňte si atmosféru luxusní oslavy v nádherných prostorách Velké míčovny Pražského hradu.

Pro přístup k celému fotoalbu vyplňte svůj email

Video z 11. narozenin auta super 

Auta Super Club

output-onlinepngtools (21)_edited.png

Vítejte v dobré společnosti Auta Super Club

Naše myšlenka je, že život se má žít a né přežívat. Nejlepší věci se dějí, když je má člověk s kým sdílet. Život bez zážitků je jen promarněný čas a zážitky jsou to jediné, co Vám nikdo nikdy nevezme. Právě proto náš tým vymýšlí a realizuje pro členy klubu ty nejlepší zážitky na světě. Specializujeme se na vaše emoce. S námi jste šťastní. Veselí. Dojatí. Excitovaní. Ať už vás posadíme za volant supersportu uprostřed alpských masivů nebo se s vámi řítíme po dunách v terénním speciálu... Popřípadě když společně obdivujeme polární záři na severském jezeře a u toho se učíme smykovat přímo na zamrzlé hladině… Nebo si užíváme závod F1 z paluby luxusní jachty… A pak si to klidně můžete zkusit sami. Vezmeme vás privátním letadlem na okruh, půjčíme vám závodní auto i s expertním týmem. Ten vám poradí, jak zlepšit akceleraci a průjezdy zatáčkami… Nebo…

 

Ale víte co, nechte se radši překvapit, co všechno pro vás dokážeme připravit. Baví nás to a jde nám to fakt dobře. Tak se zaregistrujte, ať nepřijdete o žádnou z akcí, které máme v plánu.

 

Plníme vaše sny!

IMG_2724_edited.jpg

V auta super clubu pro vás vytváříme ty nejlepší zážitky na světě.

AS Super Club se zrodil z vášně pro všechny věci související s motorem a zároveň i z umění vážit si těch nejúžasnějších věcí v životě. 

output-onlinepngtools (2).png

Naším cílem je poskytovat jen ty nejlepší služby v oblasti prodeje automobilů, abyste na den nákupu Vašeho nového vozu rádi vzpomínali a v případě další koupě se opět s plnou důvěrou obrátili právě na nás.

“V roce 2010 jsem se rozhodl klientům ještě víc přiblížit a založil jsem Auta Super s.r.o. Základní myšlenka byla jednoduchá – chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům. K přátelství patří naprostá upřímnost. A také radost ze setkávání. Troufám si říct, že se nám daří při hledání vynikajících vozů tuto myšlenku naplnit. Poznáváme denně spoustu báječných lidí a v kolektivu panuje skvělá nálada.” - Petr Suchánek, majitel společnosti Auta Super s.r.o.

Naši vášeň pro krásná auta sdílejí i naši partneři.
Děkujeme.

PROGRESUS_SPOLU_LOGOTYP-02 (1).png

       Skupina Progresus Invest Holding, která v současné době působí v následujících oborech:

        -     Development: Skupina již akvizovala pozemky o výměře přes 1 milion m2 zejména v Praze a okolí v hodnotě                přes 6 mld. Kč. V průběhu 6 let plánuje na těchto pozemcích realizovat vlastní developerské projekty, v                        nichž najde nové bydlení přes 5 000 lidí. Financování projektů zajišťuje nemovitostní fond RD Rýmařov Invest.

       

        -     Výroba dřevostaveb: společnost RD Rýmařov s.r.o. s ročním obratem přes 1 mld. Kč a 500 zaměstnanci je                  jedničkou na trhu v České republice a trojkou v rámci EU, kterou skupina využije i pro vlastní developerské                  projekty.

        -     Individuální péče o lidský mikrobiom: projekt Probione přichází se světovým unikátem - probiotiky                                  připravenými na míru pro každého klienta a základě detailní analýzy jeho střevního mikrobiomu.

          -   IT se zaměřuje na akvizici technologických projektů a IT odborníků s vysokým potenciálem.

PROGRESUS_SPOLU_LOGOTYP-02 (1).png

SPOLU jsme pomohli. Miliónové díky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S heslem SPOLU jsme silnější se vracíme zpět na začátek tohoto newsletteru. Je to totiž heslo Nadace Progresus SPOLU, která nám umožňuje pomáhat dětem ze sociálně slabých rodin podporou konkrétních aktivit v oblasti vzdělávání a volnočasového sportu. Za její podporu vám ještě jednou moc děkujeme. A těšíme se na vás na další akci Auta Super.

 

 

V rámci večerního programu oslavy 11. narozenin proběhla i dražba obrazů českého umělce Slavoje Síse. Zní to neuvěřitelně, ale díky vám se nám podařilo získat celý 1 milion korun, který prostřednictvím naší nadace použijeme na sociální stipendia Gymnázia Porg.

rdr (192).jpg
RDR-INVEST-LOGOTYP-INVERZ.png

Holdingová společnost úzce zaměřená na vyhledávání a realizaci investičních příležitostí na nemovitostním trhu v České republice.

 

Podařilo se nám dostat do dispozice naší společnosti pozemky, na kterých realizujeme developerské projekty – celková výměra těchto pozemků dosahuje přes úctyhodných 1 milion m2 kde nové bydlení nalezne přes 5000 lidí. Celkový obrat inkasovaných peněz z našich developerských projektů očekáváme 25,41 mld. Kč během následujících 6 let. Naše pozornost je upřena na 3 klíčové projekty (Projekt Praha 8: V srdci ovocných sadů, Projekt Praha 5: Panenská příroda u města, Projekt: Praha-Zeleneč: Unikátní ráj u golfového hřiště)

stavby.PNG
RDR-LOGOTYP-INVERZ.png

Společnost RD Rýmařov s. r. o. působí na stavebním trhu již 50 let s ročním obratem 1 miliardy českých korun. Realizovali jsme více jak 25 000 staveb, a to nejen rodinných či bytových domů, ale také celých developerských projektů.

bottom of page