top of page


zakončení letní sezóny

output-onlinepngtools (21)_edited.png

Děkujeme Vám, že jste se stali součástí první akce v rámci AS - Super Clubu. Doufáme, že jste si den užili stejně jako my. Pojďme si společně tento den připomenout. Společný den začal snídaní v Hotelu Hilton Praha. Za zvuku hlasitých motorů jsme se přesunuli na oběd do Chateau Mcely. Po obědě jsme měli prohlídku zámeckého parku s ředitelem Vlastimilem Plchem. Odpoledne jsme se přesunuli do nádherného prostoru Showroomu Auta Super, kde nás čekala společná večeře ve společnosti luxusních aut a skvělých lidí. 

 

Ještě jednou Vám děkujeme, že jsme mohli tento den prožít spolu.

output-onlinepngtools (5).png
         Petr Suchánek                                     Lukáš Zrůst                                     Lukáš Foral

prohlédněte si fotky z prvního výjezdu Auta Super Clubu

Celý den nás doprovázel fotograf a kameraman, takže se na naše zážitky a celý průběh dne můžete podívat zde:

Pro přístup k celému fotoalbu vyplňte svůj email

output-onlinepngtools (21)_edited.png

Vítejte v dobré společnosti Auta Super Club

Naše myšlenka je, že život se má žít a né přežívat. Nejlepší věci se dějí, když je má člověk s kým sdílet. Život bez zážitků je jen promarněný čas a zážitky jsou to jediné, co Vám nikdo nikdy nevezme. Právě proto náš tým vymýšlí a realizuje pro členy klubu ty nejlepší zážitky na světě. Specializujeme se na vaše emoce. S námi jste šťastní. Veselí. Dojatí. Excitovaní. Ať už vás posadíme za volant supersportu uprostřed alpských masivů nebo se s vámi řítíme po dunách v terénním speciálu... Popřípadě když společně obdivujeme polární záři na severském jezeře a u toho se učíme smykovat přímo na zamrzlé hladině… Nebo si užíváme závod F1 z paluby luxusní jachty… A pak si to klidně můžete zkusit sami. Vezmeme vás privátním letadlem na okruh, půjčíme vám závodní auto i s expertním týmem. Ten vám poradí, jak zlepšit akceleraci a průjezdy zatáčkami… Nebo…

 

Ale víte co, nechte se radši překvapit, co všechno pro vás dokážeme připravit. Baví nás to a jde nám to fakt dobře. Tak se zaregistrujte, ať nepřijdete o žádnou z akcí, které máme v plánu.

 

Plníme vaše sny!

IMG_2724.jpg
output-onlinepngtools (2).png

Naším cílem je poskytovat jen ty nejlepší služby v oblasti prodeje automobilů, abyste na den nákupu Vašeho nového vozu rádi vzpomínali a v případě další koupě se opět s plnou důvěrou obrátili právě na nás.

“V roce 2010 jsem se rozhodl klientům ještě víc přiblížit a založil jsem Auta Super s.r.o. Základní myšlenka byla jednoduchá – chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům. K přátelství patří naprostá upřímnost. A také radost ze setkávání. Troufám si říct, že se nám daří při hledání vynikajících vozů tuto myšlenku naplnit. Poznáváme denně spoustu báječných lidí a v kolektivu panuje skvělá nálada.” - Petr Suchánek, majitel společnosti Auta Super s.r.o.

HRDí PARTNEři
Investiční skupina Progresus
RDR-INVEST-LOGOTYP-INVERZ.png
PROGRESUS_SPOLU_LOGOTYP-02 (1).png
RDR-LOGOTYP-INVERZ.png

Skupina Progresus Invest Holding, která v současné době působí v následujících oborech:
      

  • Development: Skupina již akvizovala pozemky o výměře přes 1 milion m2 zejména v Praze a okolí v hodnotě  přes 6 mld. Kč. V průběhu 6 let plánuje na těchto pozemcích realizovat vlastní developerské projekty, v nichž najde nové bydlení přes 5 000 lidí. Financování projektů zajišťuje nemovitostní fond RD Rýmařov Invest.

  • Výroba dřevostaveb: společnost RD Rýmařov s.r.o. s ročním obratem přes 1 mld. Kč a 500 zaměstnanci je jedničkou na trhu v České republice a trojkou v rámci EU, kterou skupina využije i pro vlastní developerské projekty.

  • Individuální péče o lidský mikrobiom: projekt Probione přichází se světovým unikátem - probiotiky připravenými na míru pro každého klienta a základě detailní analýzy jeho střevního mikrobiomu.

  •  IT se zaměřuje na akvizici technologických projektů a IT odborníků s vysokým potenciálem.

Takhle vypadal náš první výjezd v rámci Auta Super Clubu, pojďte si ho s námi připomenout ve videu. 

A takhle vypadal náš networkingový večer v nádherném Showroomu Auta Super.

bottom of page